Çalışma Saatleri

Pzt - Paz, 08:00 - 19:00

İletişim

0212 295 19 98

E-Mail Sosyal Medya

info@ekspresyangin.com.tr

Instagram : ekspresyangin

Danışmanlık : Yapıların yangın risk analizinin belirlenmesi, ilgili standartlara uygun sistem seçimleri ve yangına karşı alınması gereken önlemler konusunda danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Mühendislik & Proje : Yapılarınızda yapılması öngörülen yangın güvenlik sistemleri ve teknolojik bina sistemleri konusunda uzman mühendislerimiz ile uluslar arası standartlara ve yangın yönetmeliğine göre projelendirme ve mühendislikhizmeti vermekteyiz.

Malzeme Temini :Firmamız yangın söndürme sistemleri ekipmanlarını ve teknolojik bina sistemleri, ekipmanlarını konusunda en üstün teknolojiye sahip yurt içi ve yurt dışındaki firmalardan sağlamaktadır. Güncel stok politikamız sayesinde hızlı malzeme ve yedek parça temini hizmeti verebilmekteyiz.

Montaj ve Keşif : Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli ve uzman teknik personelimiz ile yangın güvenlik sistemleri ve zayıf akım sistemlerinin anahtar teslim kurulumlarını gerçekleştire bilmekteyiz. Firmamız İstanbul içi ücretsiz olarak keşif hizmeti vermektedir.

Sözleşmeli Bakım : Yangın güvenlik sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamadan çalışabilmesi için, yetkili servis ekibimiz ile periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.